Zarząd Oddziału SGP w Warszawie, Komisja Szkolenia Ustawicznego zaprasza na szkolenie na temat : "Podziały nieruchomości – procedury i dokumentacja geodezyjna w postępowaniach administracyjnych, sądowych oraz dotyczących nieruchomości rolnych i leśnych

Szkolenie poprowadzi dr inż. Robert Łuczyński

Szkolenie odbędzie się 21 czerwca 2018 r., w godzinach 1000 – 1500, w sali C, V piętro NOT, ul. Czackiego 3/5, Warszawa.

 

Program:

1. Wprowadzenie - nieruchomości i ich granice, rodzaje podziałów nieruchomo-ści, podstawy prawne, warunki dokonywania podziałów nieruchomości w aspekcie ich przeznaczenia.
2. Podział nieruchomości w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami – etapy postępowania oraz dokumentacja techniczna.
3. Przyjęcie granic nieruchomości do podziału – schematy postępowania w za-leżności od rodzajów dokumentów stwierdzających stan prawny nieruchomo-ści oraz określających przebieg linii granicznych; synchronizacja oznaczenia nieruchomości w KW i EGiB.
4. Szczególne tryby podziałów nieruchomości związane z regulacją stanów prawnych dróg publicznych - procedury i dokumentacja.
5. Podziały nieruchomości w trybie sądowym.
6. Podziały nieruchomości rolnych i leśnych.

 

Prowadzący zachęca Uczestników o przesłanie ewentualnych zagadnień i pytań szczegółowych, które Uczestnicy chcieliby poruszyć w trakcie szkolenia i dyskusji - na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..org.pl - do 17 czerwca b. r.

 

Więcej informacji >>>

Formularz zgłoszenia >>>

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności