b_300_200_16777215_00_images_aktualnosci_2018_nekrolog-Wojciechowski.jpg

 

 

 

b_300_200_16777215_00_images_aktualnosci_2018_Jan-Witold-Wojciechowski-.jpg

W czwartkowy ranek 10 maja br. dotarła do nas wiadomość, że Janek Wojciechowski odszedł od nas na zawsze! Wieczorem ze sfer niebiańskich dotarł do przyjaciół SMS:  Kochani, dziś niestety odszedłem. Nie będziemy już mogli zobaczyć się, porozmawiać, powspominać starych, dobrych czasów. Dziękuję Wam za wszystkie telefony, nagrane wiadomości, wizyty, życzenia, myśli, modlitwy …Pozdrawiam Was, trzymajcie się.  Wasz Wiciowiec (Jan Witold Wojciechowski)

Z bólem, trudem i niedowierzaniem przychodzi nam mówić o Jasiu-Wiciowcu w czasie przeszłym, bo też trudno pogodzić się z tym, że nie będzie Go wśród nas.

Był absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Geodetą, który łączył pasje zawodowe z licznymi zainteresowaniami. Kochał geodezję i dla niej poświęcił całe swoje życie zawodowe. Kto z Nim pracował, ten wie.

Uwielbiał też muzykę, taniec, żeglarstwo i nade wszystko dobre towarzystwo. Był znany z niepowtarzalnego poczucia humoru. Kochał życie i żył spełniając swoje marzenia, i tylko w jego życiu zdrowie zawiodło ….

Mając w pamięci wszystkie spędzone wspólne chwile, z ogromnym smutkiem i bólem próbujemy zaakceptować fakt, że więcej Janka już nie zobaczymy. Jedynym pocieszeniem jest myśl, że kiedyś się spotkamy i opowiemy Jemu o wszystkim tym, co Go ominęło, co się zmieniło, jak potoczyły się sprawy i co u nas się działo w tej geodezji….

Pragniemy przekazać słowami, jak ogromnie będziemy tęsknić za wspólnie spędzonym z Nim czasem, Jego śpiewem, grą na akordeonie i poczuciem humoru.
Słowa toną gdzieś w gardle, żadne nie wydaje się w tej chwili właściwe, nic nie jest w stanie oddać kłębiących się myśli, uczuć, zwykłej tęsknoty za Jego Towarzystwem.

Jasiu, będzie nam Ciebie brakowało, choć fizycznie z nami już Ciebie nie ma, to pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci

                                                           Twoi przyjaciele z lat pracy                                                                       

Tych, którzy Go pamiętają, prosimy o chwilę wspomnień i refleksji.

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności