b_300_200_16777215_00_images_aktualnosci_150523b.jpg

W  pierwszej edycji turnieju, który odbył się 23 maja 2015 roku w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie, wzięło udział 5 drużyn: Intergraph, Intertim, Geoida, Szczęsliwy Traf oraz Bajlando. Rozgrywki trwały aż 5 godzin, a najbardziej zacięta walka była w fazach półfinałowych i finałowych.  

W finale zagrały drużyny: Szczęśliwy Traf (w składzie: Mariusz Misiak, Rafał Bojar, Kamil Głuchowski, Paweł Męczyński, Łukasz Sadkowski, Łukasz Skibiński, Rafał Olszak i Oleksandr Zaharenko) oraz Integraph (w składzie:  Marcin Kowalczyk, Piotr Hanusz, Piotr Krok, Jacek Kamiński, Łukasz Węgrzyniak, Sławek Izdebski, Jasiek Stocki i Jarosław Polak). Pierwszy set wygrała drużyna Integraph, jednak to drużyna Szczęśliwego Trafu wygrała pozostałe sety i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

W meczu o trzecie miejsce zagrała drużyna Geoida z drużyną Bajlando. Pełen emocji mecz zakończył się dopiero w tie-breaku wynikiem 16:14 dla drużyny Geoidy, która  zdobyła 3 miejsce na podium.

Wszystkie drużyny uczestniczące w Turnieju otrzymały pamiątkowe koszulki. Uroczyste wręczenie dyplomów: 30 maja - podczas GeoPikniku w Obserwatorium Astronomiczno - Geodezyjnym w Józefosławiu.

Dziękujemy wszystkim za udział w turniej oraz za zaangażowanie i chęć do gry. Do zobaczenia za rok na kolejnym z tego typu wydarzeniu organizowanym przez Stowarzyszenie Studentów Politechniki Warszawskiej Geoida oraz Komisję Młodej Kadry Oddziału Warszawa Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Łukasz Salbut - GEOIDA

Robert Łuczyński - SGP

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem Polityka Prywatności