Powołane Komisje i Zespoły problemowe

Komisja Zawodu i Legislacji

Przewodniczący:  Waldemar Izdebski (Politechnika Warszawska),

Członkowie:       Tomasz Lewartowski (Klub Geodety),

Robert Łuczyński (Politechnika Warszawska),

Olga Matuk (Klub Geodety),

Urszula Ratyńska (Klub Geodety).

 

Komisja Szkolenia Ustawicznego

Przewodniczący: Stanisław Grodzicki (Technikum Geodezyjne),

Wiceprzewodniczący: Witold Radzio (GUGiK),

Członkowie:    Renata Kaszuba (InterTim Warszawa),

                            Jerzy Kostecki (Klub Geodety),

                            Joanna Krzyszkowska (InterTim Warszawa),

                            Rafał Rutkowski (Technikum Geodezyjne),

                            Urszula Ratyńska (Klub Geodety),

                            Ewa Sawicka (Klub Geodety),

                            Elżbieta Smużyńska-Kapuścińska (Technikum Geodezyjne),

                            Łukasz Żak (IGiK).

Komisja Imprez Relaksowych

Przewodniczący: Zdzisław Dworakowski (Klub Geodety),

Wiceprzewodnicząca: Hanna Celej (Węgrów),

Członkowie:    Krzysztof Dworakowski (Klub Geodety),

                           Stanisław Grodzicki (Technikum Geodezyjne),

                           Jerzy Kostecki (Klub Geodety),

                           Aneta Piechota (Pruszkow),

                           Ewa Sawicka (Klub Geodety).

 

Komisja Techniki

Przewodniczący: Krzysztof Bakuła (Politechnika Warszawska),

Wiceprzewodnicząca: Wioleta Krupowicz (Politechnika Warszawska),

Członkowie:    Mariusz Gawron (Klub Geodety),

                           Piotr Guzy (Klub Geodety),

                           Justyna Lasota (WPG SA),

                           Sławomir Łapiński (Politechnika Warszawska),

                           Cezary Ruciński (Metro Warszawskie),

                           Szymon Rymsza (GUGiK),

                           Natalia Sajnóg (Politechnika Warszawska),

                           Jacek Uchański (WPG SA).

 

Komisja Młodej Kadry

Przewodniczący: Sławomir Łapiński (Politechnika Warszawska),

Wiceprzewodnicząca: Ewa Panasiuk (Technikum Geodezyjne),

Członkowie:    Krzysztof Bakuła (Politechnika Warszawska),

                           Wioleta Krupowicz (Politechnika Warszawska),

                           Olga Matuk (Klub Geodety),

                           Urszula Ratyńska (Klub Geodety),

                           Paweł Wójcik (Koło Studentów).

 

Zespół ds. Odznaczeń

Przewodnicząca: Urszula Ratyńska (Klub Geodety),

Wiceprzewodnicząca: Ewa Sawicka (Klub Geodety),

Członkowie:    Hanna Celej (Węgrów),

                           Krystyna Filipiuk (Klub Geodety),

                           Zbigniew Kaźmierczak (Klub Geodety),

                           Tomasz Lewartowski (Klub Geodety).

 

Zespół ds. Finansowania

Przewodniczący: Małgorzata Rudzińska (Klub Geodety)

Wiceprzewodniczący: Zbigniew Kaźmierczak (Klub Geodety)

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Zrozumiałem